6. SINIF YAPRAK TEST

Ürün Kodu:
DKAB-YTEST6
Teslimat Süresi: 1 - 3 Gün
Sayfa Sayısı: 32
Kağıt Tipi: 1. Hamur / 4 Renk Baskı
Stok Durumu: Tükendi
Minimum Sipariş: 25 Adet
Kategori: Promosyon Ürünler
Piyasa Fiyatı:

3.00 TL

Bizdeki Fiyatı: 1.00 TL (KDV Dahil)

Minimum Sipariş Adedi 25 tanedir.

Değerli Meslektaşım

Kazanımlara yönelik hazırlamış olduğumuz ÇEK KOPAR YAPRAK testlerimiz, ünite sonlarında veya konular işlendikçe öğrencilerinize çek kopar şeklinde dağıtabileceğiniz, yüzde 70 yorum yüzde 30 bilgi sorularından oluşmaktadır. ÇEK KOPAR YAPRAK TESTLERİMİZDE ünitedeki bütün kazanımlar işlenmiş, her kazanıma yönelik sorular hazırlanmıştır. Kazanımların dışına çıkılmamaya çalışılmıştır. AYRICA SORULAR HAZIRLANIRKEN, ÖZELLİKLE MEB'İN KİTABI BAZ ALINMIŞTIR.
 

Alanda yıllardır çalışan kadrosuyla hem uygulayıcı hem de üretici olarak çalışmalarımızın sizlerin beğenisini hakedeceğini düşünüyoruz. Alanımızla ilgili birçok yayınevi çalışmalar yapmaktadır. Alanımızın bakir olması, yayınevlerinin iştahını kabartmış ve en solcusundan, liberalinden, sağcısından hepsi bu alanda tamamen ticari çalışmalar yapmış ve piyasaya sürmüştür.
 

Sizlerden ricamız, eğer DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ile ilgili bir kaynak alacaksanız, önce yıllardır sizlerle birlikte olan, sizlerin öneri istek ve eleştirilerine kulak veren, en yakınınızda sizlerden olanların ürünlerini tercih etmenizdir. Bu konuda 11 yıldır çalışan ekibimiz, sizlere en iyisini hazırlamaya, tıpkı 10 yıl önce olduğu gibi, bugün de aynı amatör ruhla devam ediyor.
 

Lütfen, BİRİLERİNİN tamamen ticari gailelerle çıkarttığı yayınları almadan önce, sizlerle birlikte yıllardır yürüyen arkadaşlarınızın yayınlarını incelemeyi ve ona göre karar vermeyi unutmayınız. Dün onlar yoktu BİZLER yayınızdaydık. Bugün biz yine yanınızdayız ama onlar da geldiler. Belki yarın onlar yine gidecekler ancak BİZLER SİZLERLE YÜCE RABBİMİZ ÖMÜR VERDİKÇE DEVAM EDECEĞİZ İNŞALLAH...
 

Son söz; eğer kaynağa ihtiyacınız varsa, sizden, bizden olanların kaynaklarına öncelik verin, inceleyin karşılaştırın göreceksiniz ki, bizlerin ürettiği kaynaklar SİZLERİN ARADIĞI KAYNAKLAR... Bu konuda hassas davranacağınıza inanıyor, yeni eğitim öğretim yılında hepinize başarılar diliyoruz...
 

4 RENK

ÇEK KOPAR

16 TEST

36 SAYFA

DDY YAYINLARI

 

6. SINIF YAPRAK TEST


Ortalama Puan
0
Yorum Yaz
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.